-50%








1 300 ₴
650 ₴
Показать оптовые ценыМожна використовувати на вулиці і в приміщенні. Легко миється під тиском води.
Кашпо має велечезну купу переваг: довговічність; зносостійкість; вологостійкість; невибагливість до погодніх умов; сучасний зовнішній вигляд; ручна робота та ефектний подарунок.
Розміри кашпо - висота 33 
Діаметр зовнішній - 25 см
Об'єм - 12 л.
Доставка здійснюється Новою поштою по предоплаті.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр | 250 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Высота | 33 мм |
| Вес | 1 кг |
| Объем | 12 л |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Материал | Ротанг |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для уличных растений |
| Тип | Горшок |
| Форма | Круглая |
| назва | |
| тип назначения | Основное кашпо с косами цвет дерево, корзина для растений из искусственного ручного ротанга ручной работы |