









1 250 ₴
Білий цемент матеріал безпечний, екологічно чистий, не схильний до корозії та гниття, не горючий. При цьому садові скульптури виходять морозостійкі, водонепроникні, більш стійкі до механічних впливів.
Характеристика виробу: 
Висота – 25 см
Матеріал – білий цемент
Вага – 6 кг
Ручна робота
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Серый |
| Высота | 250 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Вид | Ангел, голубь |
| Размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Длина | 210 мм |