-50%








3 200 ₴
1 600 ₴
Висота – 28 см
Ширина – 29 см
Товщина – 2 см
Дерево – ясен
Механізм тихий від фірми Seiko
Замовлення відправляємо на повну оплату. Доставка: Новою поштою

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Нове |
| Тип годинника | Настінні |
| Колір циферблата | Коричневий |
| Форма | Фігурна |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Матеріал корпусу | Натуральне дерево |
| Радіо | Немає |
| Тип механізму | Механічний |
| Індикація часу | Стрелкова |
| Габаритні розміри годин | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Годинник ручної роботи |
| Додаткові характеристики годинника | |
| Маятник | немає |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвітка | Немає |