-50%








12 000 ₴
6 000 ₴
Підстава - 45х45
Матеріал – сосна
Ручна робота
Працюємо по авансу на ФОП рахунок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Стан | Нове |